Winkels weg? Kwantum kómt juist naar de binnenstad
Bron: Het Parool
Interviewtje gehad met het Het Parool: "Het is nu extra aantrekkelijk voor winkels om te innoveren. Nu kan je onderhandelen over de huurprijs, over een half jaar is het te laat.”
“Terug naar de stad is 'n trend in veel branches. Winkels die met huis & tuin te maken hebben vestigen zich op plekken waar veel mensen wonen. Vroeger was dat bij de nieuwbouwwijken. Nu steeds meer ín steden wordt gebouwd en gerenoveerd, willen zulke ketens daar dichtbij zitten.”
Ook verandert de consument. “Veertig procent van de bevolking heeft twee linkerhanden. Mensen hebben geen tijd, zin en talent om aan hun huis te klussen, terwijl ze juist in deze tijd veel bezig zijn ín huis. Juist in de binnenstad met de twintigers en dertigers is een markt voor zulke zaken. Als aanbieders als Kwantum service bieden, dan is succes bijna verzekerd.”
Lees hier het hele interview.
Deel deze pagina
In de media
Webwinkelhype is voorbij: voor het eerst daalt het aantal internetaankopen
Bron: Het Parool Voor het eerst…
Waarom fysieke winkels (kunnen) winnen
Bron: Fokus Interview met het Belgische Knack: “Mensen moeten het wel aantrekkelijk…
De winkelstraat is terug van weggeweest: ‘De binnensteden herstellen snel’
Bron: Trouw Van Tellingen: "Onderzoeksbureau Strabo…
Minder winkels, maar nieuwe winkelier komt op; ’service concurrent webshops’
Bron: De Telegraaf Interview met Strabodirecteur…