Grote winkel voor een klein snoepje

26 november 2008

M&M World, New York

2.300 m2

Net als Orlando en Las Vegas heeft New York een echte M&M World, gevestigd op Broadway, nabij Time Square. Van het Amerikaanse snoepje, dat in 1941 voor het eerst zijn opwachting maakte in de voedselpakketten van Amerikaanse soldaten, is in deze zaak van circa 2.300 m2 en drie verdiepingen werkelijk alles te krijgen met het M&M logo. Van spijkerbroeken tot pyjama’s en van bekers met je naam erop tot kleine souvenirs.

 

4000 artikelen

In totaal is er keuze uit meer dan 4000 artikelen in diverse prijscategorieën. Van een zakje Skittles voor $ 1,-  tot een jack voor $ 200,-. Verder zijn er interactieve spelletjes voor de kinderen, bijvoorbeeld een apparaat dat meet welke kleur je vandaag bent, en dus in welke stemming. Uiteraard zijn er ook M&M’s te krijgen. Er hangen 100 buizen van vloer tot plafond vol met M&M’s. Je kunt hier zelf een zak tappen voor $ 9,-. Iedere buis heeft een andere bijzondere kleur zoals goud en zwart. Bij een bezoek aan New York is het zeker een aanrader om hier een kijkje te nemen. Een M&M als Vrijheidsbeeld is toch een leuk souvenir!

 

Tom Bul is Officemanager en Veldwerkcoördinator bij Strabo en zojuist teruggekeerd van een reis naar New York.

 

 

Deel deze pagina

Artikelen

De deconfiture van het deelvervoer

Bron: OpinieZ Nieuwe blog. "Deelvervoer wordt maar niet winstgevend. En het hoogdravende…

15 april 2025 lees verder

Retail-expert Hans van Tellingen over verdwijnende plus-sizecollecties: “Ik denk niet dat ze het goed genoeg hebben geprobeerd”

Heel leuk interview met Amanda Arcadia Algra: "Nu de body-positivity trend lijkt af…

15 april 2025 lees verder

Bijzondere winkelstraten als de Van Woustraat verdienen autobereikbaarheid

Bron: Stadszaken Nieuwe column op Stadszaken.nl: "Het beleid…

14 april 2025 lees verder

In memoriam Ed Nozeman

In memoriam Ed Nozeman. In 1988 werd Ed gevraagd om zitting te…

18 maart 2025 lees verder

Alle artikelen